
Блок батончиків Power Pro Dubai Bar 25% Sugar Free, 10*50 грам - Малина
- Готово до відправки
- Код: CN19937-1
68 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Pro Dubai Bar – протеїновий батончик з фісташковою пастою, тестом катаїфі та малиновим акцентом для швидкого перекусу.
Особливості Power Pro Dubai Bar:
- Містить фісташкову пасту та хрумке тісто катаїфі.
- Покрита глазур'ю без додавання цукру.
- Має високий вміст білка.
Протеїновий батончик поєднує кремову текстуру пасти, хрумке тісто і легкий ягідний смак. Білкова основа продукту є поживною підтримкою для організму.
Переваги Power Pro Dubai Bar:
- Допомагає підтримувати активний спосіб життя.
- Виступає зручним варіантом перекушування протягом дня.
- Забезпечує організм додатковим білком.
Продукт призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя, і відмінно підходить як доповнення до основного раціону.
Як приймати Power Pro Dubai Bar:
Вживати як перекушування протягом дня при необхідності.
Склад товару:
| Харчова цінність | 50 грамів |
|---|---|
| Калорійність | 207 ккал |
| Жири | 12 г |
| - насичені | 4.6 г |
| Вуглеводи | 8 г |
| - цукор | 0.25 г |
| Харчові волокна | 6.5 г |
| Білки | 12.5 г |
| Сіль | 0.09 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Pro |
| Вага | 50 г |
| Смак | Малина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота у пакунку | 3 см. |
| Вміст білків | 25 % |
| Вміст вуглеводів | 16 % |
| Вміст жирів | 24 % |
| Вміст порції | 1 батончик (50 грамів) |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип батончиків | Протеїнові |
| Форма випуску | Батончик |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 68 ₴
