
влевовправо
Фолієва кислота Natural Factors Folic Acid 400 mcg, 90 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN17126
380 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natural Factors Folic Acid – це харчова добавка, що містить фолієву кислоту, необхідний вітамін групи B, який відіграє важливу роль у правильному розвитку організму.
Особливості Natural Factors Folic Acid:
- Містить фолієву кислоту (вітамін B9).
- Розроблено для підтримки здоров'я на клітинному рівні.
- Підходить для вегетаріанців.
- Чистота та ефективність продукту гарантовані.
Ключовим компонентом є фолієва кислота, яка необхідна для виробництва та відновлення ДНК та РНК, а також для формування еритроцитів. Вона особливо важлива на ранніх термінах вагітності для правильного розвитку плода.
Переваги Natural Factors Folic Acid:
- Підтримує здоровий розвиток мозку та нервової системи плода.
- Сприяє правильному формуванню еритроцитів.
- Відіграє важливу роль у метаболізмі білків.
- Підтримує загальний стан здоров'я організму.
Ця добавка допомагає забезпечити організм достатньою кількістю фолієвої кислоти, що є критично важливим для жінок дітородного віку та для всіх, хто прагне підтримувати здоров'я клітин і правильне кровотворення.
Як приймати Natural Factors Folic Acid:
Приймати по 1 таблетці на день або за призначенням медичного працівника.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Фолат | 680 мкг DFE |
| - фолієвої кислоти | 400 мкг |
| Кальцій (дикальцій фосфат) | 20 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат (рослинного походження) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural Factors |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота у пакунку | 10 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B9 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 380 ₴

