-40%влевовправо
Тримач для дріп пакетів Semi Coffee Drip Filter Bag Holder з нержавіючої сталі
- Готово до відправки
- Код: CN17040
495 ₴
299 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Coffee Drip Filter Bag Holder – багаторазовий тримач для фільтр-пакетів, виготовлений з нержавіючої сталі 304, підходить для японських фільтр-пакетів і зручний для заварювання кави прямо в чашці.
Особливості Coffee Drip Filter Bag Holder:
- Багаторазове застосування.
- Підходить для японських фільтр-пакетів.
- Матеріал – міцна нержавіюча сталь 304
- Використовується із чашками для заварювання кави.
Тримач забезпечує стійке та зручне розміщення фільтр-пакету над чашкою, дозволяючи готувати свіжу каву у будь-який час.
Переваги Coffee Drip Filter Bag Holder:
- Міцний та довговічний матеріал.
- Зручність використання будинку.
- Економія з допомогою багаторазового застосування.
Компактний та легкий аксесуар, який легко брати із собою, забезпечуючи свіжу каву в будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 10 см. |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип постачання | Один предмет |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 299 ₴





