
влевовправо
Залізо 21st Century Iron 65 mg High-Potency, 120 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN16943
345 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century Iron 65 mg - це добавка, що допомагає заповнити баланс заліза в організмі. Залізо у вигляді сульфату є однією із засвоюваних форм мінералу.
Особливості 21st Century Iron 65 mg:
- Підтримка вироблення гемоглобіну.
- Підтримує нормальний енергетичний обмін.
- Підтримує імунну систему.
- Підходить для чоловіків та жінок.
Залізо відіграє ключову роль у виробленні гемоглобіну – білка, що переносить кисень у тканини, а також підтримує нормальний енергетичний обмін та підтримує імунну систему. Продукт підходить як для чоловіків, так і для жінок, особливо в період підвищених потреб.
Переваги 21st Century Iron 65 mg:
- Допомагає заповнити баланс заліза.
- Засвоювана форма мінералу (сульфат).
- Підходить для чоловіків та жінок.
Ця добавка використовується для підтримки енергетичного обміну та імунної системи.
Як приймати 21st Century Iron 65 mg:
В якості мінеральної добавки приймати дорослим по одній (1) таблетці на день під час будь-якого прийому їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Залізо (у вигляді висушеного сульфату заліза) | 65 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, декстроза, сорбіт, стеаринова кислота, кроскармеллоза натрію. Містить <2%: штучних барвників (FD&C; синій № 1, FD&C жовтий № 5), силікату магнію, магнію стеарату, поліетиленгліколю, полівінілового спирту, діоксиду кремнію, діоксиду титану |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Окремі мінерали | Залізо |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 345 ₴

