
влевовправо
Селен Swanson SelenoExcell 200 mg, 60 капсул для антиоксидантного захисту
- Готово до відправки
- Код: CN16900
245 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Swanson SelenoExcell® Selenium 200 mcg – харчова добавка на основі високозасвоюваного органічного селену із дріжджів SelenoExcell®, розроблена для потужного антиоксидантного захисту та підтримки імунітету.
Особливості Swanson SelenoExcell® Selenium 200 mcg:
- 200 мкг селену у формі органічних дріжджів SelenoExcell® в одній капсулі.
- Висока біодоступність завдяки натуральному комплексу селену з дріжджів.
- Без ГМО, глютена та штучних добавок.
- Упаковка із 60 веганських капсул забезпечує тривалий курс прийому.
Переваги Swanson SelenoExcell® Selenium 200 mcg:
- Потужний клітинний антиоксидантний захист – підтримує здоров'я серця та передміхурової залози.
- Активна підтримка імунної системи допомагає організму протистояти інфекціям.
- Сприяє нормальній функції щитовидної залози та обміну речовин.
- Сприяє здоров'ю шкіри, волосся та нігтів, знижуючи ознаки старіння.
- Підтримує репродуктивне здоров'я та гормональний баланс.
Як приймати Swanson SelenoExcell® Selenium 200 mcg:
Приймати по 1 капсулі на день під час їди, запиваючи достатньою кількістю води. Не перевищувати рекомендовану дозу.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Селен (з органічно пов'язаних дріжджів з високим вмістом селену SelenoExcell®) | 200 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| Рисове борошно, желатин, магнію стеарат. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі мінерали | Селен |
| Призначення | Антиоксиданти, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 245 ₴

