-5%влевовправо
Екстракт журавлини Natural Factors CranRich Cranberry Concentrate Super Strength, 180 капсул для здоров'я сечовивідних шляхів
- Готово до відправки
- Код: CN16748
1 030 ₴
980 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natural Factors CranRich Super Strength Cranberry Concentrate – концентрований екстракт журавлини в капсулах, розроблений для підтримки здоров'я сечовивідних шляхів та антиоксидантного захисту організму.
Особливості Natural Factors CranRich Super Strength Cranberry Concentrate:
- Містить 500 мг концентрату журавлини у кожній капсулі.
- Еквівалентний 25 г свіжих ягід журавлини.
- Багатий на природні антиоксиданти – проантоціанідини.
- Підтримує здоров'я сечовивідних шляхів та імунної системи.
Екстракт журавлини допомагає запобігати прилипанням бактерій до стінок сечовивідних шляхів і сприяє підтримці їх нормального стану, особливо при схильності до інфекцій.
Переваги Natural Factors CranRich Super Strength Cranberry Concentrate:
- Підтримка здоров'я сечовивідних шляхів.
- Потужний антиоксидантний захист від вільних радикалів.
- Зручна форма капсул для регулярного застосування.
Ідеальний вибір для тих, хто дбає про здоров'я нирок, сечового міхура і хоче зміцнити захисні сили організму натуральним способом.
Як приймати Natural Factors CranRich Super Strength Cranberry Concentrate:
Приймати по 1 капсулі 1-3 рази на день під час їжі або за рекомендацією фахівця.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Концентрат журавлини (Vaccinium macrocarpon) CranRich® (36:1) (фрукти) | 500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Желатинова капсула (желатин, очищена вода), рисовий порошок, діоксид кремнію, магнію стеарат (рослинного походження) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural Factors |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 180 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 980 ₴

