
влевовправо
Піколінат хрому Natural Factors Chromium Picolinate 500 mcg, 90 таблеток для контролю цукру та апетиту
- Готово до відправки
- Код: CN16743
465 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natural Factors Chromium Picolinate 500 mcg – добавка з піколінатом хрому, розроблена для підтримки метаболізму глюкози, контролю рівня цукру в крові та регуляції апетиту.
Особливості Natural Factors Chromium Picolinate 500 mcg:
- Містить 500 мкг хрому у формі піколінату - високозасвоюваної форми мінералу.
- Сприяє нормальному обміну вуглеводів, жирів та білків.
- Допомагає підтримувати стабільний рівень цукру на крові.
- Підходить для щоденного прийому.
Піколінат хрому сприяє покращенню чутливості до інсуліну і може використовуватися як частина комплексної підтримки при порушеннях обміну речовин або при контролі ваги.
Переваги Natural Factors Chromium Picolinate 500 mcg:
- Підтримка здорового рівня цукру на крові.
- Зниження потягу до солодкого та нормалізація апетиту.
- Поліпшення метаболічних процесів у організмі.
Ідеальний вибір для тих, хто прагне покращити контроль рівня глюкози та метаболічної підтримки.
Як приймати Natural Factors Chromium Picolinate 500 mcg:
Приймати по 1 таблетці на день під час їжі або за рекомендацією фахівця.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Хром (піколінат) | 500 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат (рослинного походження). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural Factors |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота у пакунку | 10 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі мінерали | Хром |
| Призначення | Для загального оздоровлення, Для очищення організму |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 465 ₴

