
Екстракт чорної бузини, вітамін C Sambucol Black Elderberry For Kids, 230 мл для дітей
- Готово до відправки
- Код: CN16576
1 210 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sambucol Black Elderberry For Kids спеціально розроблений для підтримки імунної системи дітей. Активний компонент AntiVirin, високий вміст вітаміну С та антиоксидантів підвищують природний захист організму. Сироп пройшов клінічні дослідження, не викликає сонливості, а також не містить штучних барвників та ароматизаторів.
Особливості:
- 100% натуральний продукт
- Наявність вітаміну С
- Не містить барвників та ароматизаторів
- Простота використання
Чорна бузина багата антоціанами, різновидом флавоноїдів, природних рослинних антиоксидантів, які захищають клітини від вільних радикалів та підтримують імунну систему організму.
Як приймати:
Добова норма, що рекомендується:
- від 1 до 6 років: 5 мл (1 чайна ложка)
- від 7 до 12 років: 10 мл (2 чайні ложки)
Норма у зимовий період:
- від 1 до 6 років: 5-10 мл (1-2 чайні ложки) двічі на день
- від 7 до 12 років: 10-15 мл (2-3 чайні ложки) двічі на день
Склад товару:
| Харчова цінність | 10 мілілітрів |
|---|---|
| Калорії | 25 ккал |
| Вуглеводи | 7 г |
| - доданий цукор | 3,5 г |
| Екстракт чорної бузини | 1,9 г |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 65 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Сироп глюкози, очищена вода, лимонна кислота, сорбат калію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambucol |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.23 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 10 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дитячі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 23 |
| Об'єм, мл | 230 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Бузина |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 210 ₴
