
Протеїн Kevin Levrone Gold Line Gold Iso, 908 грам - Ананас
- Готово до відправки
- Код: CN9632-7
2 130 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kevin Levrone Gold Iso - це харчова добавка, призначена для початківців та професійних спортсменів, любителів активного відпочинку та любителів різноманітного харчування, які хочуть забезпечити свій організм безперешкодним доступом до повноцінних білків.
Особливості:
- 90% сироваткового білка
- Повноцінний амінокислотний склад
- Відмінне засвоєння, максимальна біодоступність
- Низька калорійність
- Відсутність лактози
Продукт у вигляді легкорозчинного порошку дозволяє приготувати високобілковий напій без цукру та жиру. Білок, що використовується в нутрієнті, походить з високоякісної сировини, що гарантує багатий вміст амінокислот у кожному приготованому коктейлі.
Як приймати:
Змішайте одну порцію (30 г) порошку в 200-250 мл води або молока. Приймайте одну порцію до або відразу після тренування.
Склад товару:
| Харчова цінність | 30 грам |
|---|---|
| Калорії | 102 ккал |
| Жири | 0 г |
| - насичені | 0 г |
| Вуглеводи | 0,5 г |
| - цукор | 0 г |
| Білок | 25 г |
| Сіль | 0,21 г |
| Амінокислотний профіль | 100 грам |
| L-лейцин | 11,68 г |
| L-ізолейцин | 7,05 г |
| L-валін | 6,5 г |
| L-аспарагінова кислота | 12,13 г |
| L-глутамінова кислота | 19,95 г |
| L-серин | 5,07 г |
| L-гліцин | 1,54 г |
| L-гістидин | 1,87 г |
| L-аргінін | 2,31 г |
| L-треонін | 7,39 г |
| L-аланін | 5,51 г |
| L-пролін | 6,06 г |
| L-тирозин | 2,87 г |
| L-метіонін | 2,43 г |
| L-цистин | 2,43 г |
| L-фенілаланін | 3,31 г |
| L-лізин | 10,58 г |
| L-триптофан | 1,54 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Ізолять сироваткового протеїну (з молока), загусник (ксантанова камедь), діоксид кремнію, лимонна кислота, сіль, ароматизатор, барвник, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам К) |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kevin Levrone |
| Вага | 908 г |
| Смак | Ананас |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.908 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Висота у пакунку | 25 см. |
| Вміст білків | 83 % |
| Вміст вуглеводів | 2 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 30 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для зниження ваги, Для сушки тіла |
| Принцип дії | Швидке засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Ізолят |
| Ширина в упаковці | 15 см |
- Ціна: 2 130 ₴
