
Протеїн Sporter Whey 100% Protein, 1 кг - Шоколад
- Готово до відправки
- Код: CN15856-4
1 670 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sporter Whey 100% Protein - це високоякісний концентрат сироваткового протеїну, що забезпечує 20 г білка в кожній порції. Продукт призначений для ефективного відновлення м'язів та підтримки білкового балансу в організмі. Підходить як професійних спортсменів, так любителів фітнесу.
Особливості Sporter Whey 100% Protein:
- 20 г білка в кожній порції.
- Мінімальний вміст цукру та вуглеводів.
- Високий вміст незамінних амінокислот та BCAA.
- Підходить для будь-яких типів тренувань та щоденного вживання.
Цей протеїн допомагає швидко відновити м'язи після навантажень, стимулює ріст м'язової маси та підтримує загальний стан організму.
Переваги Sporter Whey 100% Protein:
- Виготовлено з дотриманням європейських стандартів якості.
- Швидке засвоєння та відмінна розчинність.
- Підходить для підтримки балансу білка протягом дня.
Продукт можна приймати як після тренувань, так і між основними їдами для підтримки необхідного рівня білка.
Як приймати Sporter Whey 100% Protein:
Змішати 25 г порошку з 200 мл води та приймати 1-2 рази на день. Не рекомендується змішувати із молоком.
Склад товару:
| Харчова цінність | 25 грам |
|---|---|
| Калорії | 428 ккал |
| Жири | 1.7 г |
| - насичені | 1.1 г |
| Вуглеводи | 2.3 г |
| - цукор | 1.6 г |
| Білок | 19 г |
| Сіль | 0.08 г |
| Амінокислотний склад | на 100 грам |
|---|---|
| Аланін | 3.59 г |
| Аргінін | 1.65 г |
| Аспарагінова кислота | 8.28 г |
| Цистеїн | 1.66 г |
| Глутамінова кислота | 12.2 г |
| Гліцин | 1.41 г |
| Гістідін | 1.37 г |
| Ізолейцин | 3.84 г |
| Лейцин | 7.82 г |
| Лізін | 7.13 г |
| Метіонін | 1.56 г |
| Фенілаланін | 2.26 г |
| Пролін | 4.48 г |
| Серін | 3.92 г |
| Треонін | 5.19 г |
| Триптофан | 1.07 г |
| Тирозін | 1.95 г |
| Валін | 3.55 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Концентрат сироваткового протеїну (з молока)б натуральний ароматизатор, барвник, сукралоза |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Вага | 1000 г |
| Смак | Шоколад |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота у пакунку | 30 см. |
| Вміст білків | 76 % |
| Вміст вуглеводів | 8 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст жирів | 4 % |
| Вміст порції | 25 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Країна виробника | Євросоюз |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 40 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 670 ₴
