
влевовправо
Батончик Progress Nutrition Protein Bar, 60 грам - Карамель-вершки
- Готово до відправки
- Код: CN15748-2
70 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Progress Nutrition Protein Bar - це протеїновий батончик з низьким вмістом цукру та насиченим смаком карамелі з вершками. Призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя, які потребують швидкого перекусу та підтримки білка.
Особливості Progress Nutrition Protein Bar:
- Містить 20 г білка для підтримки м'язової маси.
- Низький рівень цукру контролю калорійності.
- Зручний у використанні, підходить для перекушування на ходу.
- Натуральні інгредієнти відповідають міжнародним стандартам безпеки.
Цей батончик допоможе заповнити запаси енергії та білка без зайвого цукру, що робить його ідеальним вибором для спортсменів та людей, які стежать за фігурою.
Переваги Progress Nutrition Protein Bar:
- Високий вміст білка.
- Низький рівень цукру.
- Відповідність міжнародним стандартам (ІSO, GMP, HACCP, HALAL).
- Зручний для перекушування в будь-якому місці та в будь-який час.
Склад товару:
| Харчова цінність | 60 грамів |
|---|---|
| Калорії | 218 ккал |
| Жири | 8.9 г |
| - насичені | 5.2 г |
| Вуглеводи | 20 г |
| - цукор | 1.6 г |
| - поліоли | 17 г |
| Харчові волокна | 4.4 г |
| Білок | 20 г |
| Сіль | 0.23 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Молочний білок, молочний шоколад із підсолоджувачем: підсолоджувач мальтит, какао-масло, сухе цільне молоко, какао-маса, емульгатор лецитин, ароматизатори; начинка зі смаком карамелі/тофі: наповнювач полідекстроза, підсолоджувач мальтит, рослинні жири — соняшниковий, ши; концентрати яблука та гібіскуса, натуральні ароматизатори, емульгатор лецитини, сіль; вологоутримувальний агент гліцерин, підсолоджувач мальтит, колагенові пептиди, кокосова олія, соєвий білок, соєві кульки з какао: соєвий білок, рисова крупка, какао-порошок, сіль; какао-порошок, вода, олігофруктоза, ароматизатори, емульгатор лецитин. |
| Може містити сліди яєць, глютену, арахісу та інших горіхів. |
| Містить поліоли. Надмірне вживання може спричинити послаблювальний ефект. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | progress nutrition |
| Вага | 60 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.06 кг |
| Висота у пакунку | 5 см. |
| Вміст білків | 33 % |
| Вміст вуглеводів | 38 % |
| Вміст жирів | 13 % |
| Вміст порції | 1 батончик (60 грам) |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Дієтичні потреби | Без глютену |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Смак | Карамель-вершки |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип батончиків | Протеїново-вуглеводні |
| Форма випуску | Батончик |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 70 ₴



