-1%влевовправо
Натуральна добавка OstroVit Vege Cranberry Extract, 120 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN15367
385 ₴
380 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Vege Cranberry Extract – це харчова добавка, що містить екстракт плодів журавлини. Екстракт журавлини використовується для підтримки сечостатевої системи та підтримує імунну систему.
Особливості OstroVit Vege Cranberry Extract:
- Підтримка сечостатевої системи.
- Підтримка імунної системи.
- Надає підтримку організму.
Журавлина надає підтримку організму, підтримує імунітет. Цей компонент використовується для підтримки сечовивідних шляхів.
Переваги OstroVit Vege Cranberry Extract:
- Натуральна харчова добавка.
- Містить проантоціанідини – поліфенольні сполуки.
- Має антиоксидантний потенціал.
Проантоціанідини – поліфенольні сполуки, що мають антиоксидантний потенціал. Вони містяться в багатьох різних продуктах, наприклад, у журавлинах, а також у чорниці, зеленому чаї або чорниці.
Як приймати OstroVit Vege Cranberry Extract:
Приймати по 1 порції (1 капсула) на день. Продукт призначений для дорослих. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Екстракт журавлини (Vaccinium Macrocarpon L.) (плоди) | 300 мг |
| - проантоціанати (50%) | 150 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза; Антислежувач: магнієві солі жирних кислот. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для внутрішніх органів, Для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Екстракт журавлини |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 380 ₴

