
Протеїн Willmax Soy Isolate, 900 грам - Шоколад
- Готово до відправки
- Код: CN15115-6
490 ₴
- +380 (63) 691-01-95
Willmax Soy Isolate - відмінне джерело рослинного білка, розроблене спеціально для спортсменів-вегетаріанців, а також людей, які страждають на непереносимість лактози.
Соєвий білок має кілька ключових переваг, які роблять його найефективнішим рішенням на сучасному протеїновому ринку:
- Низька вартість – суттєво дешевше за молочні або яєчні аналоги;
- Високий вміст корисних компонентів – благотворно впливає на загальний стан організму, знижує рівень холестерину, запобігає розвитку серцево-судинних захворювань;
- Підходить для професійних спортсменів – прискорює метаболізм та нарощування м'язової маси;
- Багатий амінокислотний склад – сприяє нормалізації обміну речовин та гормонального фону в організмі;
- Повноцінна заміна тваринного білка – підходить для вегетаріанців.
Willmax Soy Isolate – є повноцінним рослинним білком, який позбавлений недоліків традиційних протеїнів: містить близько 90% білка, не має шкідливого холестерину та вуглеводів – це робить його чудовою заміною тварині протеїну.
Як приймати:
Розчинити одну порцію продукту 30 г (1,5 мірні ложки) у шейкері з 300 – 400 мл рідини (вода чи знежирене молоко) і ретельно перемішати. Дорослим по 1-3 порції на день, залежно від інтенсивності навантажень, маси тіла, віку та рівня підготовки: у тренувальні дні: приймати за 1-1,5 години до тренування та протягом 30 хвилин після, у нетренувальні дні: перший раз вранці і ще один раз між їдою.
Склад товару:
| Харчова цінність | 100 грам |
|---|---|
| Калорії | 371 ккал |
| Жири | 3 г |
| Вуглеводи | 5 г |
| Білок | 85 г |
| Амінокислоти | |
| L – Ізолейцин | 4.2 г |
| L – Лізін | 5.3 г |
| L – Фенілаланін | 4.4 г |
| L – Триптофан | 1.1 г |
| L – Лейцин | 6.9 г |
| L – Метіонін | 1.1 г |
| L - Треонін | 3.2 г |
| L – Валін | 4.3 г |
| L – Гістидин | 2.2 г |
| L – Аргінін | 6.4 г |
| L – Аспарагінова кислота | 9.8 г |
| L – Аланін | 3.6 г |
| L – Гліцин | 3.5 г |
| L – Серін | 4.4 г |
| L - Глютамінова кислота | 16.1 г |
| L – Пролін | 4.3 г |
| L – Тирозин | 3.2 г |
| L – Цистеїн | 1.1 г |
| Інгредієнти |
|---|
| ізолят соєвого білка, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному, кориця, підсолоджувач (сукралоза). |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willmax |
| Вага | 900 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Смак | Шоколад |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Вид | Соєві |
| Висота у пакунку | 30 см. |
| Вміст білків | 85 % |
| Вміст вуглеводів | 5 % |
| Вміст жирів | 3 % |
| Вміст порції | 30 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Дієтичні потреби | Для вегетаріанців, Для веганів, Без лактози |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Принцип дії | Середня швидкість засвоєння |
| Різновид за походженням | Рослинний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Ізолят |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 490 ₴
