-4%Моногідрат креатину Bodyperson Labs Labs Creatine Monohydrate, 500 грам для підтримки мозку та серця - Без смаку
- Готово до відправки
- Код: CN14548-1
600 ₴
575 ₴
- +380 (63) 691-01-95
Bodyperson Labs Creatine Monohydrate - це невичерпна, невибаглива та безпечна харчова добавка для спортсменів. Володіння низкою цінних властивостей, що покращують місцеву роботу, а також виявляють захисну дію головного мозку чи серця.
Особливості:
- Персональний метааналіз показує, що його прийняття збільшує нашу силу та витривалість.
- Збільшує кількість фосфокреатину у м'ясі, збільшуючи запаси нашого енергетичного потенціалу.
- Затримка води у клітинах створює ідеальне анаболічне середовище – більше м'яса.
- Це може покращити нашу самооцінку та загальне задоволення за допомогою прямого впливу на наш мозок.
Креатин - це органічна хімічна сполука, що діє природним чином на людину. Його дія ґрунтується на простому механізмі, який завдяки розщепленню креатинфосфокреатину в організмі економить енергію на станції високоенергетичних частинок АТФ. Прийом креатину гарантує найкраще зростання м'язової тканини, скорочення регенерації та енергії для більш тривалих, ефективних та важких тренувань.
Як приймати:
Додайте 5 г (1 мірна ложка) у 250–300 мл води або соку. У дні тренувань пийте дві порції на день: одну відразу після пробудження, іншу після тренування. У дні без тренувань пийте одну порцію на день після пробудження.
Склад товару:
| Натуральний смак | |
| Харчова цінність | 100 грам |
|---|---|
| Креатин моногідрат | 100 г |
| Інгредієнти |
|---|
| 100% креатину моногідрату |
| Ароматизовані смаки | |
| Харчова цінність | 100 грам |
|---|---|
| Креатин моногідрат | 87 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Ароматизатор, регулятор кислотності: лимонна кислота, барвники, підсолоджувачі: сукралоза, ацесульфам-К. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BodyPerson Labs |
| Вага | 500 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Смак | Без смаку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота у пакунку | 15 см. |
| Вміст порції | 5 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Креатин моногідрат |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 575 ₴
