
влевовправо
Перуанський женьшень OstroVit Vege Maca, 90 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN14371
270 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Vege Maca- створений для людей, які ведуть активний спосіб життя, і для тих, хто змушений щодня докладати інтенсивних розумових зусиль. Комплексне призначення перуанського женьшеню, який вважається одним із суперпродуктів, підтверджено численними дослідженнями.
Властивості:
- Допомагає підвищити витривалість організму
- Доведено реальний вплив на підвищення рівня лібідо.
- Може зменшити втому, занепокоєння і навіть депресію.
- Має підбадьорливу (збудливу) дію
- Допомагає уповільнити процеси старіння тіла та розуму
- Демонструє прокогнітивний ефект (покращує пам'ять та концентрацію)
- Природний антиоксидант та відмінний адаптоген
Перуанський женьшень або маку - це назви, що відносяться до історичної рослини, яка тривалий час культивувалась у Перу корінними індіанцями. Сьогодні маку є синонімом високого лібідо, відмінним суперпродуктом та відмінним помічником у покращенні пам'яті. Перуанський женьшень завдяки своїм адаптогенним властивостям позитивно впливає імунітет і захищає нас стресових ситуацій. Його дія підтверджена численними дослідженнями.
Як приймати:
Приймайте 1 порцію (1 таблетку) щодня.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Екстракт маки (Lepidium meyenii Walp.) (корінь) | 500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза; крохмаль, антинаслідники: фосфати кальцію, діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Екстракт маки перуанської |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 270 ₴

