-18%влевовправо
Вітаміни та мінерали NOW Vitamin D3 Extra Strength, 30 мл
- Готово до відправки
- Код: CN12508
540 ₴
445 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Vitamin D3 Extra Strength з посиленою дією містить у десять разів більше вітаміну D3, ніж продукт із звичайною силою дії.
Рідкий вітамін D3 посиленої дії від NOW містить важливий вітамін у легкозасвоюваній рідкій формі.
Особливості:
- вітамін D3 у рідкій формі
- D3 із посиленою формою
- легкозасвоювана форма
Зазвичай вітамін D потрапляє до організму з їжею чи виробляється шкірою під впливом сонячних ультрафіолетових променів. Однак у їжі він міститься у незначній кількості.
Оскільки все більше людей уникають перебування на сонці, зростає необхідність додаткового вживання вітаміну D для забезпечення належної кількості в організмі.
Як приймати:
Добре струсіть. Приймайте по 1 краплі 1-2 рази на день. Приймайте у чистому вигляді або додавайте до улюбленого напою. Рекомендується приймати при вживанні жирної їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 крапля |
|---|---|
| Вітамін D3 (холекальциферол) (ланолін) | 1000 МО |
| Інгредієнти |
|---|
| Олія MCT (середньоланцюгові тригліцериди) (з кокосової/пальмоядрової олії) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота у пакунку | 10 см. |
| Вміст порції | 1 крапля |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 750 |
| Об'єм, мл | 30 |
| Окремі вітаміни | Вітамін D |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату, Для серцево-судинної системи, Для суглобів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Краплі |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 445 ₴


