
влевовправо
Батончик FIZI Guilty Pleasure Bar Подвійний кокос, 45 грам
- Готово до відправки
- Код: CN12376
65 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FIZI Guilty Pleasure - це солодкі перекушування, в компоненти кожного батончика входять тільки добірні якісні продукти рослинного походження.
Начинку покриває ніжна шоколадна глазур із какао. Поєднавши натуральні компоненти кондитерам FIZI вдалося створити смачні та поживні батончики, які не поступаються до смаку звичайним шоколадним цукеркам з менш здоровим складом.
Переваги:
- Батончики без доданого цукру
- Індивідуальна флоу-пак упаковка забезпечує тривалий термін зберігання.
- Безпечний склад та користь продукту
Як приймати:
Приймати як перекус у будь-який зручний час
Склад товару:
| Харчова цінність | 40 грам |
|---|---|
| Калорії | 168,5 ккал |
| Жири | 12,1 г |
| - Насичені | 10,8 г |
| Вуглеводи | 12,4 г |
| - цукру | 9 г |
| Білки | 1,2 г |
| Сіль | 0,01 г |
| Інгредієнти |
|---|
| кокосова стружка (50%), екстракт яблучного соку концентрований, шоколадна глазур (25%) (терте какао, мальтитний підсолоджувач, какао-масло, какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, емульгатор лецитин, натуральний ароматизатор: ваніль) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIZI |
| Вага | 40 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.04 кг |
| Висота у пакунку | 5 см. |
| Вміст білків | 3 % |
| Вміст вуглеводів | 31 % |
| Вміст жирів | 30 % |
| Вміст порції | 1 батончик (40 грамів) |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 1 |
| Різновид за походженням | Рослинний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип батончиків | Вуглеводні |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 65 ₴


