
Вітаміни та мінерали 21st Century Vitamin C 500 mg, 110 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN3884
305 ₴
- +380 (63) 691-01-95
21st Century Vitamin C 500 mg - джерело аскорбінової кислоти. Вітамін С необхідний всім людям, а спортсмени, що інтенсивно тренуються, потребують цього вітаміну. Добавка підходить усім фізично активним людям, які піклуються про своє здоров'я та самопочуття.
Особливості 21st Century Vitamin C 500 mg:
- Підтримка контролю артеріального тиску.
- Підтримка нормальної роботи імунітету.
- Підтримка вироблення власного колагену.
- Антиоксидантна підтримка.
- Підтримка засвоєння заліза.
- Підтримка вироблення суглобового мастила.
Основний активний інгредієнт комплексу – вітамін С. Продукт використовується для загальної підтримки організму.
Переваги 21st Century Vitamin C 500 mg:
- Зручна форма таблеток.
- Підходить для щоденного застосування.
- Підходить всім фізично активним людям.
Цей комплекс використовується для підтримки імунітету та обміну речовин.
Як приймати 21st Century Vitamin C 500 mg:
Приймайте по одній таблетці один раз на добу. Найкраще приймати добавку після сніданку. Кожну таблетку потрібно ковтати повністю, запиваючи великою кількістю чистої води. Не приймайте більше однієї таблетки на добу, використовуйте комплекс лише як додаток до раціону.
Прийом не рекомендований жінкам під час вагітності та у період грудного вигодовування, підліткам до 16 років, за наявності індивідуальної непереносимості. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Вітамін С ( аскорбінова кислота) | 500 мг |
| Кальцій (карбонат кальцію) | 30 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| стеаринова кислота, целюлоза, кроскармеллоза натрію, гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат, мальтодекстрин, ПЕГ, полівініловий спирт, діоксид кремнію, тальк, діоксид титану. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 10 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 110 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 110 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 305 ₴
