
влевовправо
Натуральна добавка NOW Pumpkin Seed Oil 1000 mg, 100 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN11595
720 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Pumpkin seed oil - це харчова олія з незамінними жирними кислотами (ЕФК) та фітостеринами.
Особливості:
- знижує рівень холестерину в крові
- благотворно впливає на роботу нирок
- корисно для загальної профілактики хвороб шлунка
Як приймати:
Приймати по 2 капсули 1-2 рази на день під час їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Калорії | 20 ккал |
| Жири | 2 г |
| - насичені жири | 0,5 г |
| Поліненасичені жири | 1 г |
| Мононенасичені жири | 0,5 г |
| Олія з насіння гарбуза (Cucurbita pepo) | 2000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Капсула (бичачий желатин (без ГЕВРХ), гліцерин, вода) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для мікрофлори, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 720 ₴


