
влевовправо
Натуральна добавка NOW Nettle Root 250 mg, 90 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN11543
705 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаряча кропива використовувалася за традицією з часів Цезаря 2000 тому.
Корінь кропиви дводомної NOW виробляється відповідно до найвищих європейських стандартів, де він був досліджений і широко використовується.
NOW Nettle Root - екстракт кропиви має регенеруючу, загоювальну та стимулюючу дію. Також він використовується як протинабряковий засіб.
Особливості:
- має тонізуючий ефект
- допомагає у процесі регенірації
- покращує стан шкіри
Екстракт кропиви покращує дихання шкіри та обмін речовин у ній, знімає роздратування, захищає від променів ультрафіолетового спектру А та В.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули 1-2 рази на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 вегакапсули |
|---|---|
| Екстракт кропиви дводомної (Urtica dioica) (корінь) | 500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Рисове борошно, гіпромелоза (целюлозна капсула), стеаринова кислота (рослинний джерело) та діоксид кремнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 45 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Кропива |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 705 ₴


