
влевовправо
Вітаміни та мінерали 21st Century PreNatal, 60 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN4273
460 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century PreNatal - вітамінно-мінеральна біодобавка для жінок, які чекають на малюка, і тих, хто тільки планує вагітність.
Вона дозволяє виносити дитину без проблем, зменшити власні неприємні відчуття у цей період, а також заповнити нестачу біологічно активних речовин, мікро-, макроелементів та антиоксидантів. Продукт не містить глютен та дріжджі, однак у списку його інгредієнтів присутній желатин.
Як приймати:
Приймати по одній (1) таблетці на день під час їжі або за призначенням лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|
| Вітамін А (бета-каротин) | 1200 мкг |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 120 мг |
| Вітамін D3(холекальциферол) | 10 мкг (400 МО) |
| Вітамін Е (dl-альфа-токоферол ацетату) | 13,5 мг |
| Вітамін В1 (мононітрат тіаміну) | 1,8 мг |
| Вітамін В2 (рибофлавін) | 1,7 мг |
| Вітамін В3 (ніацинамід) | 20 мг |
| Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) | 2,6 мг |
| Вітамін В9 (фолат) | 1334 мкг DFE |
| - фолієва кислота | 800 мкг |
| Вітамін B12 (ціанокобаламін) | 8 мкг |
| Кальцій (карбонат кальцію) | 200 мг |
| Залізо (фумарат заліза) | 28 мг |
| Цинк (оксид цинку) | 25 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, крохмаль, стеаринова кислота, мальтодекстрин, желатин, штучний барвник, кроскармелоза натрію, силікат магнію, магнію стеарат, поліетиленгліколь, полівініловий спирт, діоксид кремнію, діоксид титану |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.15 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | При грудному вигодовуванні, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 460 ₴


