
влевовправо
Натуральна добавка 21st Century Cranberry Plus Probiotic, 60 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN11457
610 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century Cranberry Plus Probiotic - пропонують зручний спосіб отримати користь від журавлинного соку без терпкого смаку та додавання цукру!
Тепер ви можете відмовитися від склянки журавлинного соку і отримувати його щодня порція у 2 маленьких пігулках. Зробіть 21st Century Cranberry Plus частиною свого щоденного раціону, щоб сприяти здоров'ю сечовивідних шляхів.
Унікальна формула з цілісними плодами журавлини, вітаміном С та сумішшю пробіотиків допомагає підтримувати сечовивідні шляхи та сприяє їх чистоті.
Як приймати:
Приймати по дві (2) таблетки на день, запиваючи водою або за призначенням лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|---|
| Калорії | 5 ккал |
| Вуглеводи | 1 г |
| - харчові волокна | < 1 г |
| - цукор | < 0,5 г |
| Вітамін С (аскорбінової кислоти) | 60 мг |
| Кальцій (дикальційфосфат) | 110 мг |
| Журавлина (Vaccinium macrocarpon) (порошок цілісних фруктів) | 500 мг |
| Probiotic Proprietary Blend | 30 мг |
|---|---|
| Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus salivarius (300 мільйонів активних культур на порцію на момент виробництва) | |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, стеаринова кислота, діоксид кремнію, кроскармелоза натрію, штучні барвники, гідроксипропілметилцелюлоза, інулін, магнію стеарат, поліетиленгліколь, полівініловий спирт, тальк, діоксид титану |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Пробіотики |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для травлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Екстракт журавлини |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 610 ₴




