
влевовправо
Натуральна добавка NOW Fo-Ti 560 mg, 100 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN10923
510 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Fo-Ti також званий хе шоу-ву, є дерев'янистою багаторічною рослиною, що росте в Китаї.
Особливості:
- має тонізуючий ефект
- покращує імунітет
- покращує загальне самопочуття
Fo-Ti, що глибоко укорінився в традиційних китайських трав'яних системах, досі використовується через його тонізуючі властивості та покращення загального самопочуття.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 вегакапсули |
|---|---|
| Фо-Ті (Polygonum multiflorum) (корінь) | 1120 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Гіпромелоза (целюлозна капсула) та стеаринова кислота (рослинне джерело) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 510 ₴


