
влевовправо
Рукавички для фітнесу Power System PS-2300, Grey/White - XS
- Готово до відправки
- Код: CN11056-1
495 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power System PS-2300 виготовлено з гнучкого та легкого матеріалу, який забезпечує дуже хорошу вентиляцію.
Рукавички для фітнесу збільшують можливість контакту з грифом штанги. Оскільки руки стають спітнілими під час тренування, вони можуть ковзати і призвести до травм, особливо якщо ви тримаєте тяжкості.
Особливості:
- Виготовлені з м'якої та гнучкої шкіри
- Мають еластичні вставки SPANDEX
- Долоня анатомічної форми
- Застібка на липучці
Використання рукавичок для фітнесу під час тренування допоможе вам уникнути всіляких травм та максимально убезпечити ваше тренування. Рукавички допомагають запобігти появі мозолів та перешкоджають ковзанню рук по грифу штанги та робочій поверхні тренажера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Розмір | XS |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Рукавички |
| Фіксація | Ліпучка |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 495 ₴


