
Магнезія Power Play 4005, 100 мл
- Готово до відправки
- Код: CN9499
305 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PowerPlay PP-4005 використовується в тренажерних залах, фітнес-клубах, а також на скеледромах у легкій та важкій атлетиці, гирьовому спорті, при танцях на пілоні (pole dance), акробатиці, пауерліфтингу та інших видах спорту.
Особливості:
- Гелева форма випуску
- Є аналогом порошкової магнезії, що характеризується підвищеною стійкістю.
- Тонкий шар магнезії, нанесений на ладони, попереджає їхню надмірну пітливість, забезпечуючи сухість, а регенеративна добавка у складі перешкоджає пересиханню.
Як використовувати
Нанесіть кілька крапель на долоні. У середньому разової дози (2-3 краплі) магнезії вистачає на 1.5 – 2 години тренування чи 20 – 30 перехоплень рук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Вид | Тальк гімнастичний |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 100 |
| Форма випуску | Рідка |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 305 ₴
