
Натуральна добавка Life Extension DMAE Bitartrate 150 mg, 200 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN7955
755 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension DMAE Bitartrate - підтримує в організмі вироблення нейромедіатора, задіяного в процесах пам'яті і навчання.
ДМАЕ (2-діметіламіноетанол) - це з'єднання, що використовується в організмі для виробництва холіну, який необхідний для вироблення оптимальної кількості ацетилхоліну, основного нейромедіатора, задіяного в процесах пам'яті і навчання. Холін також необхідний для синтезу фосфатидилхоліну - фосфолипида, використовуваного для освіти і омолодження клітинних і мітохондріальних мембран.
Перевага:
- Позитивно впливає на пам'ять і здатність до навчання
- Сприяє омолодженню клітин і мітохондріальних мембран
- Допомагає підтримувати функцію мозку, як в молодості
- Забезпечує захист від вільних радикалів
Як приймати:
Приймати по одній (1) капсулі в день або за призначенням лікаря. Цей продукт найкраще засвоюється, якщо приймати його на початку дня натщесерце.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| ДМАЕ (диметиламіноетанол ) бітартрат [в складі 37% ДМАЕ] | 150 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза мікрокристалічна, рослинна клітковина (капсула), рослинний стеарат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 200 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 200 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, Для нервової системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 755 ₴
