
Вітаміни та мінерали 21st Century Mega Multi for Men, 90 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN9486
875 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century Mega Multi for Men містить повний спектр антиоксидантів, вітамінів та мінералів, які підтримують чоловіче здоров'я.
Особливості 21st Century Mega Multi for Men:
- Підтримує обмін речовин.
- Підтримує працездатність та витривалість.
- Знижує почуття втоми.
- Підтримує простату.
- Підтримує роботу серцево-судинної системи.
- Підтримує зір.
- Підтримка організму від дії вільних радикалів.
- Підтримує імунітет.
Вітамінно-мінеральний комплекс містить зручну для вживання форму і не містить глютену.
Переваги 21st Century Mega Multi for Men:
- Містить повний спектр антиоксидантів, вітамінів і мінералів.
- Зручна форма для вживання.
- Не містить глютена.
Ця добавка використовується для підтримки чоловічого здоров'я та загального самопочуття.
Як приймати 21st Century Mega Multi for Men:
В якості харчової добавки дорослим приймати по дві (2) таблетки на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|---|
| Вітамін А (100% бета-каротин) (Betatene) | 3000 мкг |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 300 мг |
| Вітамін D3(холекальциферол) | 5 мкг (200 МО) |
| Вітамін Е (d-альфа-токоферилсукцинат) | 67 мг |
| Вітамін К (фітонадіон) | 75 мкг |
| Вітамін В1 (мононітрат тіамін) | 30 мг |
| Вітамін В2 (рибофлавін) | 30 мг |
| Вітамін В3 (ніацинамід) | 30 мг |
| Вітамін В4 (бітартрат холіну) | 10 мг |
| Вітамін В5 (пантотенат d-кальцію) | 30 мг |
| Вітамін B6 (піридоксин гідрохлориду) | 30 мг |
| Вітамін В7 (біотин) | 250 мкг |
| Вітамін В8 (інозитол) | 10 мг |
| Вітамін В9 (фолат) | 667 мкг DFE |
| - фолієва кислота | 400 мкг |
| Вітамін В10 (параамінобензойна кислота) | 10 мг |
| Вітамін B12 (ціанокобаламін) | 30 мкг |
| Кальцій (цитрат кальцію, фосфат дикальція) | 210 мг |
| Йод (йодид калію) | 150 мкг |
| Магній (оксид магнію) | 100 мг |
| Цинк (оксид цинку) | 25 мг |
| Селен (селенові дріжджі) | 100 мкг |
| Мідь (оксид міді) | 2 мг |
| Марганець (глюконат марганцю) | 5 мг |
| Хром (піколінат хрому) | 50 мкг |
| Силікагель (діоксид кремнію) | 10 мкг |
| Комплекс цитрусових біофлавоноїдів | 25 мг |
| Екстракт даміани (Turnera aphrodisiaca) (листя) | 70 мг |
| Екстракт корейського женьшеню (Panax ginseng) (корінь) | 70 мг |
| Вівсяна солома (Avena sativa) (корінь) | 70 мг |
| Дезодорований часник (Allium sativum) (корінь) | 50 мг |
| Екстракт устриці | 50 мг |
| З пальметто (Serenoa repens) (ягода) | 50 мг |
| Кропива дводомна (Urtica dioica) (лист) | 30 мг |
| Гарбуз (Cucurbita pepo) (насіння) | 30 мг |
| L-цистеїн гідрохлорид | 50 мг |
| DL-метіонін | 10 мг |
| Альфа-ліпоєва кислота | 5 мг |
| Лютеїн | 500 мкг |
| Лікопін | 350 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| стеаринова кислота, мальтодекстрин, гідроксипропілметилцелюлоза, пивні дріжджі, целюлоза, дикальційфосфат, етилцелюлоза, желатин, силікат магнію, магнію стеарат, натуральний ванільний ароматизатор, ПЕГ, полісорбат, полівініловий спирт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 45 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального відновлення, Для репродуктивної системи |
| Підлога | Чоловічий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 875 ₴
