
Гейнер AMIX CarboJet Mass Professional, 1.8 кг - Банан-полуниця
- Готово до відправки
- Код: CN9044-1
1 165 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition CarboJet Mass Professional - це спеціальний концентрат вуглеводно-білкового порошку.
Він містить високоякісні протеїни Amix™ Protein Blend та ексклюзивний вуглеводний комплекс Amix™ CarboJet™ Matrix, що включає високомолекулярний крохмаль Vitargo® та ізомальтулозу Palatinose®, яка поступово засвоюється.
Особливості:
- до та після тренування
- високоякісні вуглеводи та білки
- інфузія креатин-глутаміну
- Reco-Matrix з BCAA, L-цитруліном
- змішується миттєво
Відмінно підходить для активних людей, яким потрібні переваги білкової суміші найвищої якості та вуглеводного комплексу.
Як приймати:
Змішайте 3 мірні ложки CarboJet MASS (100 г) із 300–350 мл знежиреного молока або води. Використовуйте ручний шейкер Amix™, перемішуйте близько 30 секунд. Приймайте 1-3 порції на день, залежно від добової потреби у вуглеводах та білках.
Склад товару:
| Харчова цінність | 100 грам |
|---|---|
| Калорії | 353 ккал |
| Жири | 1.9 г |
| - насичені | 0.7 г |
| Вуглеводи | 54 г |
| - цукор | 21.5 г |
| Білок | 30 г |
| Сіль | 0.8 г |
| Кальцій | 200 мг |
| Фосфор | 200 мг |
| Amix Crea-Infusion | 10000 мг |
|---|---|
| Мікронізований моногідрат креатину, трикреатин малат, Kre-Alkalyn | |
| Amix Gluta-Infusion | 1250 мг |
|---|---|
| Мікронізований L-глютамін, альфа-кетоглутарат L-глютаміну | |
| Amix Recovery Matrix | 1000 мг |
|---|---|
| BCAA 2:1:1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін), L-цитруліну малат, бета-аланін (CarnoSyn) | |
| Amix PhosphoMatrix | 500 мг |
|---|---|
| Ді-фосфат кальцію, ді-фосфат калію, ди-фосфат натрію | |
| DigeZyme Multi-Enzyme Complex | 75 мг |
|---|---|
| Амілаза, целюлаза, лактаза, ліпаза, нейтральна бактеріальна протеаза | |
| Інгредієнти |
|---|
| Мальтодекстрин, знежирена сироватка з молока, гідролізат яловичого білка, ультрафільтрований концентрат сироваткового білка з молока, какао-порошок (тільки зі смаком шоколаду), амілопектин ячмінного крохмалю Vitargo®, ізомальтулоза (Palatinose®), стабілізатор: карбоксиметилцелюлоза натрію; декстроза, чиста кристалічна фруктоза (з кукурудзи), емульгатор: соєвий лецитин; ароматизатор, буряковий сік (смак лісових ягід та полуниці-банана), підсолоджувачі: сукралоза та ацесульфам-К. |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Вага | 1800 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Висота у пакунку | 25 см. |
| Вміст білків | 30 % |
| Вміст вуглеводів | 53 % |
| Вміст порції | 100 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Джерело вуглеводів | Мальтодекстрин |
| Добавки | Креатин, Амінокислоти |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 18 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Смак | Банан-полуниця |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 15 см |
- Ціна: 1 165 ₴
