
Вітаміни та мінерали NOW Calcium Citrate Tablets, 250 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN8355
1 455 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Calcium Citrate - це форма кальцію, що легко засвоюється, необхідного для підтримки здоров'я кісткової системи.
До складу добавки також входять вітамін D, магній, цинк, мідь та марганець, тому що вони відіграють важливу роль у метаболізмі кісткової тканини.
Як приймати:
Приймати по 2 таблетки на день під час їди, бажано дробовою дозою.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|---|
| Вітамін D2 (ергокальциферол рослинного походження) | 10 мкг |
| Кальцій (цитрат кальцію) | 600 мг |
| Магній (оксид магнію та аспартат магнію) | 300 мг |
| Цинк (амінокислотний хелат цинку) | 15 мг |
| Мідь (амінокислотний хелат міді) | 1 мг |
| Марганець (амінокислотний хелат марганцю) | 5 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| гідроксипропілцелюлоза, рослинна оболонка, кроскармелоза натрію, діоксид кремнію, магнію стеарат (рослинного походження) і стеаринова кислота (рослинного походження) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 125 |
| Окремі мінерали | Кальцій |
| Призначення | Для мозку, Для нервової системи, Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 455 ₴
