-7%Вітаміни та мінерали Jarrow Formulas PQQ 20 mg, 30 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN8231
1 505 ₴
1 400 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jarrow Formulas PQQ - сприяє мітохондріального біогенезу і підтримує серце і когнітивні функції.
PQQ (пірролохінолінхінон) є важливим антиоксидантом, який сприяє утворенню нових мітохондрій, а також підтримує здоров'я серця і когнітивні функції.
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі в день або за вказівкою лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| BioPQQ (динатрієва сіль пірролохінолінхінона) | 20 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, магнію магнію (рослинного походження) і діоксид кремнію, капсула (желатин) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B14 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, Для нервової системи, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 400 ₴
