-5%Натуральна добавка Jarrow Formulas Citicoline CDP Choline, 60 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN8197
1 805 ₴
1 715 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jarrow Formulas Citicoline CDP Choline - це хімічна речовина, яка природним чином зустрічається в організмі і використовується мозком для різних цілей.
Цитиколін, стабілізована форма цітідін-5-діфосфохоліна (CDP-холін), бере участь в синтезі фосфатидилхоліну, важливого компонента сірої речовини в тканинах мозку.
Ця добавка від Jarrow Formulas® може сприяти метаболізму в головному мозку за рахунок поліпшення синтезу ацетилхоліну і відновлення фосфоліпідів в головному мозку. Ця вправа може допомогти поліпшити пам'ять і інші пізнавальні здібності.
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі до 2 разів на день під час їжі або за вказівкою лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Цитиколін (Cognizin) (з стабілізованого цітідін-5 'діфосфохоліна) | 250 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| целюлоза, стеарат магнію (рослинний джерело) і діоксид кремнію, желатину |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 715 ₴
