
Натуральна добавка Doctor's Best Betaine HCL Pepsin & Gentian Bitters, 120 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN7820
1 070 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Betaine HCL Pepsin and Gentian Bitters - це гірка настоянка з бетаина гідрохлориду, пепсину і тирлич містить три фактори харчування, які виконують взаємодоповнюючі функції, покликані підтримувати травлення. Харчова добавка з бетаїн гідрохлоридом може поліпшити роботу шлунка.
Пепсин — це фермент, що виробляється організмом для перетравлення білкової їжі в шлунку. Пепсин діє разом з шлункової кислотою, забезпечуючи перетравлення білків.
Тирлич—це трава, яка сприяє травленню і тонізує травний тракт. Її гіркоту стимулює вироблення організмом травних ферментів.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Бетаїн гідрохлорид | 650 мг |
| Пепсин | 250 000 одиниць пепсину FCC |
| Корінь тирличу (Gentiana lutea) | 20 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Желатин (капсула), діоксид кремнію, стеаринова кислота, силікат магнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Пребіотики |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для нервової системи, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 070 ₴
