-1%влевовправо
Пробіотики і пребіотики California Gold Nutrition LactoBif 30 Probiotics, 60 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN7036
1 385 ₴
1 370 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення California Gold Nutrition LactoBif Probiotics 30 Billion CFU:
- зміцнення імунітету;
- оздоровлення мікрофлори кишечника;
- допомога у відновленні після прийому антибіотиків;
- підтримання нормальної роботи шлунково-кишкового тракту;
- нормалізація стільця.
У складі добавки - вісім штамів біфідобактерій. Виробник гарантує їх життєздатність.
Як приймати California Gold Nutrition LactoBif Probiotics 30 Billion CFU
Приймайте по одній капсулі один раз в день незалежно від їжі. Запивайте добавку чистою водою. Також можете додавати вміст капсули в йогурт або молоко. Не рекомендується приймати пробіотик підліткам до 18 років і людям з індивідуальними протипоказаннями.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Суміш пробіотичних бактерій | 30 мільярдів КУО |
| Складається з наступних штамів: |
|---|
| Lactobacillus acidophilus (La-14) |
| Bifidobacterium lactis (BI-04) |
| Lactobacillus rhamnosus (Lr-32) |
| Lactobacillus plantarum (Lp-115) |
| Bifidobacterium longum (BI-05) |
| Bifidobacterium breve (Bb-03) |
| Lactobacillus casei (Lc-11) |
| Lactobacillus salivarius (Ls-33) |
| Інгредієнти |
|---|
| Рослинна капсула (модифікована целюлоза), мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію (рослинний джерело без ГМО) і діоксид кремнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | California Gold Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для мікрофлори |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 370 ₴

