
Натуральна добавка Swanson CoQ10 100 mg High Potency, 100 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN7244
1 140 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Swanson CoQ10 - сприяє здоровій серцево-судинній функції.
CoQ10 (коензим Q10), що виробляється у невеликих кількостях в організмі, є вітаміноподібною поживною речовиною, що бере участь у виробництві АТФ (аденозинтрифосфату), основного джерела клітинної енергії для використання у всьому організмі.
Особливості:
- Допомагає підтримувати роботу серця
- Ключова поживна речовина для виробництва клітинної енергії
- Підтримує антиоксидантну активність та здоров'я нервової системи
Як приймати:
Приймайте одну капсулу щодня, запиваючи водою.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Коензим Q10 | 100 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| органічна соєва олія, желатин, гліцерин, жовтий бджолиний віск, очищена вода, соєвий лецитин, концентрат олії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для мозку, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 140 ₴
