
Амінокислота Swanson 5-HTP & Melatonin, 30 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN7215
205 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Swanson 5-HTP and Melatonin - є попередником серотоніну та підтримує здорові рівні важливого нейромедіатора.
5-HTP з Griffonia simplicifolia підтримує вироблення серотоніну, який регулює настрій, і є попередником мелатоніну.
Мелатонін - це природний гормон, який допомагає регулювати цикл сну та неспання в організмі, забезпечуючи нормальний режим сну.
Як приймати:
Приймайте одну капсулу, запиваючи водою за півгодини до сну.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| L-5 HTP (L-5 гідрокситриптофан) (екстракт насіння Griffonia simplicifolia) | 50 мг |
| Мелатонін | 3 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| рисове борошно, гіпромелоза (рослинна капсула), магнію стеарат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Добавки | Мелатонін |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 205 ₴
