
Передтренувальний комплекс BioTech Black Blood Shot, 60 мілілітрів
- Готово до відправки
- Код: CN6848
145 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BioTech Black Blood Shot - потужний комплексний передтренувальний комплекс у формі шота з приємним смаком. Прийом добавки покращує всі спортивні показники, сприяє жироспалюванні і нейтралізує вільні радикали. Тільки для повнолітніх атлетів.
Вигідно купити BioTech Black Blood Shot в Україні можна в нашому магазині спортивного харчування. Скористайтеся кошиком, щоб оформити замовлення через сайт. З понеділка і по суботу ви можете купити BioTech Black Blood Shot і по телефону. Для цього замовте дзвінок з сайту на зручний час або зателефонуйте за допомогою одного з вказаних номерів. Протягом 3-5 робочих днів доставимо замовлення в будь-яку точку країни.
Вигідно купити BioTech Black Blood Shot в Україні можна в нашому магазині спортивного харчування. Скористайтеся кошиком, щоб оформити замовлення через сайт. З понеділка і по суботу ви можете купити BioTech Black Blood Shot і по телефону. Для цього замовте дзвінок з сайту на зручний час або зателефонуйте за допомогою одного з вказаних номерів. Протягом 3-5 робочих днів доставимо замовлення в будь-яку точку країни.
Призначення BioTech Black Blood Shot:
- підвищення витривалості;
- поліпшення силових показників;
- зменшення втоми;
- підвищення ефективності силових тренувань;
- спрощення жироспалювання;
- посилення концентрації;
- допомога у формуванні м'язового рельєфу.
Як приймати BioTech Black Blood Shot
Приймайте половину ампули за 15 хвилин до початку тренування, другу - під час. Перед вживанням флакон потрібно енергійно струснути. Не приймайте більше двох порцій на добу. Не приймайте в другій половині дня. Чи не комбінуйте з іншими предтренамі. Прийом протипоказаний сердечникам, підліткам до 18 років, жінкам під час вагітності та в період ГВ.Склад товару:
| Харчова цінність | 30 мл |
|---|---|
| Бета-аланін | 1500 мг |
| Таурин | 900 мг |
| L-тирозин | 75 мг |
| Кофеїн | 200 мг |
| Екстракт листя зеленого чаю | 20 мг |
| - поліфеноли | 16 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| вода, бета-аланін, таурин, підсолоджувачі (сорбіт, ацесульфам К, сукралоза), кислота (лимонна кислота), кофеїн, тіхенери (целюлозна камедь, ксантанова камедь, гуарова камедь), L-тирозин, консервант (сорбівовая кислота.), зелений чай, екстракт листя, ароматизатор, барвник (кармін) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Вага | 60 г |
| Смак | Грейпфрут |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.06 кг |
| Висота у пакунку | 10 см. |
| Вміст порції | 30 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Добавки | Кофеїн, Амінокислоти |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 2 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Передтренувальні комплекси |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 145 ₴
