
Рукавички для фітнесу Olimp Sport Nutrition Hardcore Profi Wrist Wrap, Black - S
- Готово до відправки
- Код: CN0362-1
785 ₴
- +380 (63) 691-01-95
Hardcore Profi Wrist Wrap від Olimp - це тренувальні рукавиці створені спеціально для фанатів залізного спорту. Дана модель має низку чудових характеристик, які будуть вкрай корисні спортсменам будь-якого рівня і підготовки.
Рукавиці Hardcore Profi Wrist Wrap від Olimp виготовлені з високоякісного матеріалу (м'яка шкіра), який захищає шкірний покрив рук від травм і пошкоджень, а також гарантує високу міцність продукції. Еластичні вставки між пальцями дозволяють застерегти рукавички від розтягування. Вагомою перевагою даних рукавичок є наявність кистьових фіксаторів, виконаних зі спеціальної тканини, яка добре вентилюється і дає дихати порам кистей.
Призначення Hardcore Profi Wrist Wrap Olimp:
- захист шкірного покриву рук від механічних пошкоджень;
- поліпшення зчеплення рук з поверхнею спортивних снарядів;
- запобігання появи мозолів;
- запобігання ковзання Гаразд по снаряду;
- фіксація кистьових суглобів і часткове зняття з них навантаження;
- підвищення комфорту роботи зі спортивними снарядами і обладнанням.
Як уже згадувалося, рукавиці для тренінгу річ вельми практична і, до того ж, необхідна. З парою рукавичок Hardcore Profi Wrist Wrap Olimp ваша тренування стане яскравішим, цікавішим, а головне ефективніше.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Колір | Чорний |
| Розмір | S |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра, Неопрен |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 785 ₴
