
влевовправо
Шейкер Optimum Nutrition Smart (3-х компонентний), 400+200 мл - Black
- Готово до відправки
- Код: CN2392
430 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер від Optimum, який виготовлений з високоякісного харчового преміум пластику.
Зверху шейкера якісно виконано різьблення, яке запобігатиме будь-якому протіканню.
Знизу шейкера знаходиться два місткі відсіки для зберігання спортивного харчування.
Завдяки шейкеру Ви можете не використовувати таблетки, а користуватися відсіком, що відкріплюється внизу шейкера. Також шейкер оснащений кріпленням під карабін, для зручного транспортування.
Враховуйте при покупці, що пластик щільний не пропускає світло і мірна шкала не може показати реальну кількість рідини в шейкері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота у пакунку | 23 см. |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Колір | Black |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 430 ₴


