
Вітаміни та мінерали Thorne Buffered C Powder, 231 грам
- Готово до відправки
- Код: CN5812
1 370 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Thorne Buffered C Powder:
- зниження окисного стресу;
- оздоровлення серця і серцево-судинної системи;
- поліпшення засвоєння заліза;
- допомога у виробленні колагену;
- оздоровлення шкіри;
- зменшення інтенсивності запальних процесів.
Основа добавки - буферізованние вітамін С. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Thorne Buffered C Powder
Приймайте по одній порції один раз в день після їди. Щоб приготувати один напій, розчиніть скупий добавки в 250 мл чистої води. Не приймайте більше однієї порції в день. Не варто приймати добавку на голодний шлунок. Не рекомендується приймати добавку підліткам до18 років, людям з алергією та / або індивідуальними протипоказаннями. Вагітним перед початком курсу прийому варто проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.
Склад товару:
| Пищевая ценность | 5,5 грамм |
|---|---|
| Витамин С (аскорбиновая кислота) | 2350 мг |
| Аскорбат кальция | 350 мг |
| Аскорбат магния | 350 мг |
| Аскорбат калия | 99 мг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thorne |
| Вага | 236 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.24 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 5.5 грамів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 42 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 370 ₴
