-10%Амінокислота Solgar L-Theanine 150 mg, 60 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN6000
1 785 ₴
1 600 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Solgar L-Theanine 150 mg:
- нормалізація настрою;
- зменшення втоми;
- зменшення негативних наслідків дії кофеїну;
- підтримання когнітивних здібностей;
- підвищення витривалості;
- посилення вироблення ГАМК.
Основа добавки - амінокислота теанин у вільній формі. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Solgar L-Theanine 150 mg
Приймайте по одній капсулі двічі в день: після обіду і перед сном. Ковтайте капсули цілком, запиваючи чистою водою. Не приймайте більше двох капсул в день. Чи не поєднуйте з прийомом седативних препаратів. Прийом протипоказаний підліткам до 18 років, алергікам, людям з порушеннями психіки, вагітним і годуючим жінкам, а також при наявності індивідуальних протипоказань.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| L-теанін (Suntheanine®) (вільна форма) | 150 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| рослинна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Замінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для мозку, Для нервової системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 600 ₴
