
влевовправо
Рукавички для фітнесу MAD MAX Flower Power MFG 770, Black/Pink - S
- Готово до відправки
- Код: CN6557-2
560 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавички MFG-770 MADMAX Flower Power - легкі рукавички для жінок та всіх занять фітнесом.
Виготовлений з амари та еластичного поліестеру на тильній стороні долоні. На долоні нанесено силіконовий принт, щоб адаптер або штанга не вислизнули з долоні.
На долоні є вентиляційні отвори для покращення відведення поту та більшого комфорту під час вправ. Великий палець виготовлений із махрової тканини та може використовуватися для витирання поту. Перша рукавичка MADMAX без застібки з еластичною кромкою навколо зап'ястя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | S |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 560 ₴

