-49%Шейкер Optimum Nutrition Shaker 700 мл, Black з пружинкою
- Готово до відправки
- Код: CN606
390 ₴
200 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий шейкер Optimum Nutrition с пружинкой, 700 мл, Black для приготування різних напоїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Колір | Димчасто-чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 200 ₴
