
Натуральна добавка Thorne GI-Encap, 180 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN5831
1 935 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Thorne GI-Encap:
- поліпшення роботи кишечника;
- зменшення запалень слизових оболонок шлунково-кишкового тракту;
- розм'якшення калових мас;
- нормалізація стільця;
- допомога у відновленні після отруєнь.
У складі добавки - екстракти алое, в'яза і солодки. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Thorne GI-Encap
Приймайте по 1-2 капсули з кожним прийомом їжі, але не більше шести капсул в день. Запивайте добавку невеликою кількістю води. Не приймайте на голодний шлунок. Допускає вживання добавки одночасно з лікарськими препаратами. Прийом протипоказаний підліткам до 18 років, алергікам, жінкам під час вагітності та в період грудного вигодовування, а також при наявності індивідуальних протипоказань. Перед початком курсу прийому обов'язково проконсультуйтеся з гастроентерологом. Не є лікарським засобом.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Алое віра ( Aloe barbadensis) | 50 мг |
| Дегліцирризінат солодки (DGL) | 350 мг |
| Корінь алтею (Althea officinalis) | 200 мг |
| Слизький в'яз (Ulmus rubra) | 100 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| капсула гіпромелози, лейцин, діоксид кремнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thorne |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для мікрофлори, Для травлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 935 ₴
