
Передтренувальний комплекс Scitec Nutrition Super Guarana, 100 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN1257
635 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Super Guarana від Scitec:
- Значне підвищення енергетичного рівня.
- Активізація зниження маси тіла .
- Стимуляція діяльності нервової системи.
- Зниження апетиту і нормалізація тяги до солодкого.
- Підвищення спортивних показників і продуктивності.
- Зниження втоми спортсмена.
- Підвищення концентрації, уваги і гостроти розуму.
Активні компоненти Super Guarana від Scitec:
Чинним компонентом препарат є насіння гуарани, які в організмі трансформуються в кофеїн, збільшуючи тим самим енергетичний потенціал спортсмена, стимулюючи прискорений спалювання калорій, що допомагає скинути зайву вагу.
Переваги Super Guarana від Scitec:
- Натуральний склад рослинного походження.
- Висока ефективність і дієвість препарату.
- Трансформація екстракту гуарани в безводний кофеїн.
- Значне підвищення енергії і зниження маси тіла.
Як приймати Super Guarana від Scitec:
Для досягнення максимального ефекту необхідно приймати препарат на основі гуарани по 2 таблетки (1 порція) за півгодини до початку тренувального процесу. Максимальна доза на добу - 2 порції, перевищувати яку категорично не рекомендується.
Протипоказання: люди з діагнозом цукровий діабет, з індивідуальною чутливістю і непереносимістю до кофеїну, діти і підлітки до 18 років. Також не варто приймати препарат при підвищеному артеріальному тиску або тим, у кого є захворювання серцево-судинної системи.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
| Кальцій | 500 мг |
| Гуарана | 900 мг |
| Інгредієнти |
| Карбонат кальцію, екстракт Paullinia cupana (насіння) 3-5: 1, зміцнюючі агенти (мікрокристалічна целюлоза, колоїдний діоксид кремнію), збуджуючі агенти (тальк, магнію стеарат) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 14 см. |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 635 ₴
