
Магнезія Power System Block Chalk PS-4083, 56 грам
- Готово до відправки
- Код: CN4579
210 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power System Block Chalk використовують для покращення зчеплення з поверхнею спортивного снаряда і мінімізувати потовиділення на долонях.
Пресована магнезія за рахунок своєї твердої форми дозволяє використовувати магнезію більш економно. Ця магнезія наноситься на руки тонким шаром і не створює великої хмари пилу. За потреби брикет можна подрібнити до порошкоподібного стану.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Вага | 56 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.06 кг |
| Вид | Тальк гімнастичний |
| Висота у пакунку | 8 см. |
| Глибина в упаковці | 8 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Форма випуску | Брикети |
| Ширина в упаковці | 8 см |
- Ціна: 210 ₴
