
Пояс для важкої атлетики MAD MAX MFB 301, Green/Black - XL
- Готово до відправки
- Код: CN4194-4
2 160 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пояс MAD MAX MFB 301 підходить для всіх, кому потрібен ремінь із матеріалів вищої якості та абсолютно точного дизайну. Це особливо підходить для спортсменів, які тренуються із великим навантаженням.
Бездоганні функції доповнюються чорним малюнком із зеленими написами, такими як рядок та вишитий напис MADMAX.
Верхній шар виконаний з обрізної шкіри, а серцевина ременя - із розділеної шкіри.
Пряжка виготовлена із високоякісної латунної сталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Розмір | XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Висота у пакунку | 5 см. |
| Глибина в упаковці | 30 см |
| Колір | Чорно-зелений |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Пояси |
| Ширина в упаковці | 20 см |
- Ціна: 2 160 ₴
