
Рукавички для фітнесу MAD MAX Basic MFG 250, Black/White - XL
- Готово до відправки
- Код: CN3430-4
350 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавички BASIC MFG 250 призначені для фітнесу та силових тренувань, особливо підходить для жінок або молодих та початківців спортсменів.
Ці рукавички виготовлені з першокласної шкіри, яка анатомічно пошита на долоні завдяки більшій міцності та безпечнішій та точнішій рукоятці. На тильній стороні кисті та між пальцями використовується абсолютно дихаюча і максимально еластична лайкра. На тильній стороні руки є застібка на липучці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Колір | Білий |
| Розмір | XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра, Поліестер |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 350 ₴
