
Пояс для важкої атлетики MAD MAX Leather MFB 245, Black - M
- Готово до відправки
- Код: CN3426-2
1 350 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пояс MAD MAX Sandwich MFB 245, основним призначенням якого є функціональність. Це економічний варіант класичного 4-дюймового ременя. Верхній шар покритий натуральною шкірою. Серцевина виготовлена з пресованих подрібнених відходів шкіри. Внутрішня сторона виготовлена з тонкого матеріалу амара чорного кольору. Ремінь оснащений зручною прокладкою, яка дає вам дуже комфортне відчуття під час тренування.
Пояс забезпечений двома штифтами та шкіряним кільцем для фіксації вільного кінця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Висота у пакунку | 5 см. |
| Глибина в упаковці | 30 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Пояси |
| Ширина в упаковці | 20 см |
- Ціна: 1 350 ₴
