
влевовправо
Бинти кистьові Olimp Sport Nutrition Hardcore Wrist Wrap
- Готово до відправки
- Код: CN263
810 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olimp Hardcore Wrist Wrap – це високоякісні еластичні кистьові бинти, які допоможуть зафіксувати променево-зап'ясткові суглоби під час занять важкими видами спорту. Вони є додатковим захистом від травмування та допомагають зміцнити хват. Таке екіпірування розроблене спеціально для представників важких видів спорту з урахуванням специфіки виконуваних ними вправ.
Призначення Olimp Hardcore Wrist Wrap:
- захищають променево-зап'ясткові суглоби від травмування під час занять спортом;
- сприяють підтримці нормального кровотоку;
- знижують ймовірність травмування променево-зап'ясткових суглобів на 95%;
- допомагають підвищити інтенсивність тренувань;
- сприяють зміцненню хвата;
- допомагають спортсмену тренуватися, використовуючи снаряди, вага яких значно більша за звичайну.
Склад бинтів Olimp Hardcore Wrist Wrap:
Хардкор Врайст Врап виготовляється з високоякісного еластичного матеріалу, який чудово фіксує суглоб, що допомагає уникнути травмування при інтенсивних навантаженнях. Кистові бинти торгової марки Olimp не викликають алергії або подразнення шкіри.
Переваги Olimp Hardcore Wrist Wrap:
- оснащені текстильною застібкою
- прості та зручні у використанні
- не викликають алергії.
Використання кистьових бинтів Olimp Hardcore Wrist Wrap:
Регульовані текстильні застібки дозволяють легко та швидко закріпити бинти на зап'ястя незалежно від об'єму руки спортсмена.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Вид | Кистьовий бинт |
| Висота у пакунку | 5 см. |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Застосування | Для жиму, для тяги |
| Застежка | З липучкою |
| Колір | Black-Yellow |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Еластична тканина |
| Особливість | З фіксацією пальця |
| Частина тіла | Пензлик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 810 ₴




