-22%Шейкер MyProtein Shaker 700 мл, Black
- Готово до відправки
- Код: CN4155
255 ₴
200 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер Myprotein – це найбільш зручний спосіб приготування коктейлів та спортивних напоїв.
Для виготовлення верхньої частини та кришки використаний м'який пластик, тому при закручуванні відповідні частини шейкера начебто зливаються, забезпечуючи повну герметичність.
Кришка та ковпачок з різьбленням. Рідина всередині швидко та ефективно перемішується завдяки збільшеному внутрішньому простору та вигнутій формі. Шейкер зручно тримати, що значно полегшує процес змішування.
Шейкер виготовлений із якісного нешкідливого пластику, який може контактувати із харчовими продуктами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Myprotein |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм, мл | 700 |
| Тип зачинення | Защіпка/заскочка |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 200 ₴
